MOHITO | Nauja pavasario kolekcija
Mohito parduotuvėje, kuri įsikūrusi prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, pristatoma nauja pavasario kolekcija!
Pavasario aušroje MOHITO pristato kontrastų kupiną kolekciją. Jausmingi, prigludę nėrinių siluetai gretinami su drąsiais, grunge stiliaus įkvėptais aksesuarais –rankinėmis su kniedėmis ir balerinos stiliaus bateliais. Pereinamuoju sezonu maksi suknelės ir nėrinių ansambliai derinami su praktišku oversized lietpalčiu. Šiuolaikiškas, dekonstruotas lietpalčio variantas, atgimsta smėlio spalvos komplekte su liemene ir sijonu. Tai nuostabus moteriškos mados derinys su utilitariniu posūkiu!
Spalvų paletė, klasikinė juoda ir balta derinama su švelnia smėlio spalva, suteikia kolekcijai nesenstančio patrauklumo. Nėriniai, pagerbdami tradicinį meistriškumą, suteikia romantiškumo, o prigludę siluetai suteikia viliojančio jausmingumo.
Išskirtinis kolekcijos akcentas – juoda maksi suknelė su įmantriomis, ažūrinėmis detalėmis. Ji yra ypač įspūdinga ir neabejotinai seksuali. Aksesuarai puikiai pagyvina suknelės charakterį. Baleto stiliaus bateliai suteikia madingą įvaizdį, o klasikiniai juodi bateliai sukuria drąsų ir elegantiškesnį vaizdą.
Sukurta pavasario sezonui, kolekcija siūlo kruopščiai atrinktą universalių ir nesenstančių modelių pasirinkimą, kuris subalansuoja funkcionalumą ir eleganciją.
Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!